Logo

Nie wyrzucaj, automatyzuj!

Date

Tuesday, May 31, 2022

Time

12:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Zapobieganie marnowaniu żywności to jeden z priorytetowych celów handlu detalicznego.  Niemal 5% zmarnowanej żywności rocznie, czyli ponad 4,45 mln ton, przypada na sektor detalicznej sprzedaży artykułów spożywczych w Europie. Łatwo psująca się żywność jest często wyrzucana z powodu upływu terminu ważności. W obliczu tej sytuacji na supermarketach ciąży coraz większa presja ograniczenia marnotrawienia żywności. Rozwiązaniem, pozwalających wyjść naprzeciw potrzebom sprzedawców detalicznych są innowacyjne technologie. Umożliwiają sklepom automatyzację, dokładne monitorowanie poziomu zapasów, skuteczną rotację towarów i pełną kontrolę nad terminami ważności produktów.

ckplogo.jpg

Presenter

Ewa Pytkowska

Ewa Pytkowska zajmuje stanowisko Dyrektora Sprzedaży w polskim oddziale Checkpoint Systems, gdzie wspiera firmy handlu detalicznego w optymalizacji procesów łańcucha dostaw i procesów operacji sklepowych. Mając ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT i nowoczesnych technologii doskonale zna korzyści płynące z cyfrowej transformacji oraz drogi jej osiągnięcia. Przed podjęciem pracy dla Checkpoint Systems Ewa zajmowała różne stanowiska kierownicze i marketingowe w takich firmach jak Gartner, Microsoft i IBM. Tam zdobywała swoje doświadczenie i wiedzę na temat procesów biznesowych w sektorach Retail, Produkcja, Bankowość i Ubezpieczenia. Ewa jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją w psychologii społecznej. Czas wolny poświęca graniu w golfa i pracom ogrodowym.
Presenter

Katarzyna Chapman

Doświadczony specjalista ds. rozwoju rynku sprzedaży B2B, z solidnym fundamentem w dziedzinie sprzedaży etykiet RF i RFID. Z ramienia Checkpoint Systems dostarcza kompleksowe rozwiązania zapobiegające stratom, w łańcuchu dostaw i podczas operacji sklepowych. Wspiera potrzeby rynku handlu detalicznego, łącząc je z zasobami branży FMCG i Producentów, od etapu produkcji, aż do półki sklepowej. Od 6 lat rozwija doświadczenie w branży opakowań i etykiet. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, SGH i SWPS. Prywatnie pasjonatka książek i coachingu.
Presenter

Hanna Walczak

Menedżer ds. wdrożeń standardów GS1, konsultant i doradca w zakresie automatycznej identyfikacji w oparciu o globalne standardy GS1, ze szczególnym uwzględnieniem identyfikacji wyrobów medycznych (UDI). Od 18 lat odpowiedzialna za wsparcie nowych Uczestników w procesie wdrażania i wykorzystania Systemu GS1. Z zaangażowaniem prowadzi szkolenia i webinaria przybliżając firmom:
• wymagania rynku w zakresie stosowania standardów GS1 (w tym UDI)
• technologie AIDC – gromadzenia i identyfikacji danych
• prawidłowe znakowanie produktów, dobór symboliki i sposób numeracji
• prawidłowa identyfikacja produktów wraz z uwzględnieniem kwestii jakościowych